Strong Man: Pudzian szuka żony

Nadesłany przez: Hades dnia 7.04.2006, 22:09:22 Ocena: 6.00 (23 głosów) Oceń artykuł 13606 odsłon Mariusz Pudzianowski szuka wybranki swojego życia, oprócz dźwigania ciężarów ma zapał do prac domowych, sprzątania, prania ...

Mariusz Pudzianowski będzie swoją dziewczynę nosić na rękach całymi dniami. Dla takiego siłacza to żaden problem. Na razie mistrz dźwiga jednak sztangi, bo jego serce nadal jest wolne. Dziewczyny, macie jeszcze szansę!

Ogromna siła to niejedna zaleta "Pudziana". To po prostu facet na medal. I nie chodzi tu o trofea naszego mistrza, lecz jego zapał do prac domowych. Najsilniejszy człowiek świata sam sprząta, pierze i zmywa. Z powodzeniem dba o dwa domy, które pobudował w rodzinnej Białej Rawskiej. W jednym mieszka już teraz, a z wykończeniem drugiego czeka na ... kobietę swego życia. Bo to ona ma urządzić ich gniazdko!

Tak więc, dziewczyny, zabiegajcie o serce "Pudziana". Mariusz pozatym, że jest sławny na całym świecie, pozostał skromnym, miłym chłopakiem. Pod górą mięśni kryją się marzenia o spokojnym życiu i rodzinie. Jednym słowem, ideał!

Źródło: "Fakt"