Strong Man: Pudzian zatańczy na lodzie

Nadesłany przez: Hades dnia 8.12.2007, 17:12:15 Ocena: 6.00 (2 głosów) Oceń artykuł 5207 odsłon To z pewnością będzie sensacja! Największy polski strongman, Mariusz Pudzianowski, jest pewnym uczestnikiem kolejnej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie". 162-kilowy mężczyzna weźmie w obroty kruchą łyżwiarkę. To może być naprawdę śmieszne!

Zawody strongmanów mają raczej niewiele wspólnego z delikatną jazdą figurową, ale Mariusz bardzo optymistycznie podchodzi do wizji ślizgania się na lodzie i ubierania się w błyszczące wdzianka.

Gdy tylko znajdę się na lodzie, to nieźle będę wywijał ze swoją partnerką - mówi Pudzian "Super Expressowi" - Okręcę ją na wszystkie strony.

Nie myślicie, że Mariusz jest tak mało doświadczony w kwestii łyżwiarstwa jak Przemek Saleta, to bardzo się mylicie.

Bardzo dobrze jeżdżę na łyżwach. Tylko że w hokejówkach. Ale myślę, że w figurówkach też nie będzie źle - dodaje pewny siebie Mariusz.


Pytanie tylko, jak to zniesie delikatna Agata Rosłońska. Przemek Saleta, z którym tańczyła wcześniej, też był sporym mężczyzną, ale czym jest jego skromne 108 kilogramów w porównianiu do 162 Pudziana?

Jestem przyzwyczajona do takich dużych facetów. Chociaż nie ukrywam, że może być trochę ciężko. Z reguły takim potężnym mężczyznom jeździ się ciężej. Ale skoro Mariusz mówi, że świetnie sobie daje radę na łyżwach, to nie będzie żadnego problemu - mówi łyżwiarka "SE".

Szczerze powątpiewamy, czy Pudzian rzeczywiście da radę, ale życzymy mu tego z całego serca. Oby utrzymał się w programie jak najdłużej, bo zanosi się na to, że będzie on atrakcją kolejnej edycji show. Widok Pudziana "zaliczającego glebę" musi być czymś pięknym.

źródło: plotek.pl