Strong Man: Mariusz Pudzianowski trenuje... walca

Nadesłany przez: Hades dnia 29.02.2008, 22:50:00 Ocena: 9.00 (2 głosów) Oceń artykuł 11545 odsłon Szyk i gracja. Kto podejrzewałby o te cechy najsilniejszego człowieka świata, który potrafi przerzucić na siłowni kilka ton dziennie? A jednak! Mariusz Pudzianowski w pocie czoła trenuje przed swoim debiutem w "Tańcu z gwiazdami", a "Fakt" zamieścił zdjęcia roztańczonego Pudziana. Co sądzisz o występie Pudziana w Tańcu z Gwiazdami ?

Znany na całym świecie ze stalowych mięśni i niewiarygodnej wytrzymałości Mariusz w tym treningu nie może za bardzo korzystać ze swoich atutów. Jego piękna partnerka Magda Soszyńska-Michno wkłada wiele wysiłku w to, by nadać jego krokom lekkość - czytamy w "Fakcie". Początki były ciężkie, bo Pudzian kilka razy boleśnie przydeptał stopy Magdy, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Mariusz szybko opanowuje podstawowe kroki i wszystko wskazuje na to, że na parkiecie będzie poważnym kandydatem do zdobycia Kryształowej Kuli - uważa bulwarówka.

Na razie Mariusz opanował dwa tańce. W walcu, który zaprezentuje w pierwszym odcinku, czuje się już bardzo mocno, teraz ostro pracuje nad zmysłowym tangiem. Jak 132-kilogramowy siłacz wypadnie przed publicznością i jak oceni go jury - zobaczymy już 2 marca.