Strong Man: Pudzian w Rzeszowie

Nadesłany przez: Hades dnia 16.05.2009, 18:53:35 Ocena: 0.00 (0 głosów) Oceń artykuł 5740 odsłon Już w najbliższą niedzielę gwiazdą stoiska Perfect Body Center, będzie gość specjalny - Mariusz PUDZIANOWSKI. 5-krotny Mistrz Świata Strong Man oraz zawodnik Olimp przyjedzie specjalnie do Rzeszowa, by spotkać się z fanami. W godzinach 14-17 wszyscy zebrani będą mogli poznać sekrety dobrze zbudowanego i umięśnionego ciała. Nie zabraknie rozmów z fanami, gdyż Mistrz odpowie na każde pytanie, ponadto konkursy z nagrodami.

W godzinach 14-17 wszyscy zebrani będą mogli poznać sekrety dobrze zbudowanego i umięśnionego ciała. Nie zabraknie rozmów z fanami, gdyż Mistrz odpowie na każde pytanie. Można spodziewać się również fachowych porad jak prawidłowo i skutecznie ćwiczyć. Podczas spotkania przygotowano plakaty, zdjęcia oraz możliwość zdobycia autografu Pudziana.

Dla klientów stoiska i publiczności ciekawe konkursy z nagrodami w postaci firmowych oraz gadżetów. W godzinach otwarcia sklepu PBC przygotowano specjalne promocje na produkty przeznaczone dla osób aktywnie spędzających wolny czas oraz witaminy, preparaty odchudzające, napoje oraz suplementy i odżywki dla sportowców.

Spotkanie Mariusza PUDZIANOWSKIEGO z fanami:
Perfect Body Center Galeria Lazur w CH Leclerc,
ul. Rejtana,
w godzinach 14-17,
data 17.05.2009.