Fabryka Siły
Treningi Diety Suplementy
Odchudzanie Nastolatek Lifestyle
Motywacja Forum Rekomendacje


Wybierz odpowiednią kategorię:

Ponadto na stronie

Jak wybrać odpowiednią siłownię?

Zdecydowaliśmy, że ćwiczenie w zaciszu domowym lub na świeżym powietrzu nie jest dla nas odpowiednie. Za to chcielibyśmy spróbować treningów w obiekcie zamkniętym. Który z nich wybrać? Czy udać się do ogromnego klubu fitness w centrum, czy też do małej lokalnej siłowni? Obie propozycje mają swoje wady i zalety. To właśnie na nich skupimy się w poniższym artykule.
Zobacz cały artykuł | 3704 bajtów więcej | Komentarze

Forum powraca !

Po 4 latach nieobecności powraca nasze własne Forum Dyskusyjne. Udało mi się przywrócić wszystkie tematy oraz wypowiedzi użytkowników. Jeżeli chcesz zadać pytanie w kwestii treningu, odżywiania czy suplementacji zapraszamy do Rejestracji i zakładania odpowiednich tematów. Lada dzień ruszają pierwsze konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Mam nadzieję, że niedługo Forum zyska sobie Waszą sympatię i będziecie jego stałymi bywalcami. Niebawem również nabór na moderatorów. Pozostały jeszcze drobne prace kosmetyczne, którymi codziennie się zajmuję. Zapraszam do dyskusji.
Komentarze

Atlas Ćwiczeń - Brzuch

Na stronie w Atlasie Ćwiczeń pojawił się nowy dział z ćwiczeniami na mięśnie brzucha. Na każdym ćwiczeniu widzimy początkową i końcową fazę danego ćwiczenia.
Komentarze

Programy do układania diety

Poniżej znajdziesz przydatne programy, które możesz bezpłatnie pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Polecamy takie programy jak: "Dieta 1.0" - Program, który ułatwi Ci ułożenie diety, "Dziennik kulturysty", "Tabele kalorii" z 700 produktami, "Zapotrzebowanie w kalorie" - przydatne przy budowaniu masy mięśniowej. Jeżeli korzystasz z innych programów, napisz do nas, umieścimy link na stronie, aby inni również mogli skorzystać.
Zobacz cały artykuł | 3106 bajtów więcej | Komentarze

Polityka plików cookies

Dzięki „cookie” korzystanie ze stron internetowych jest łatwiejsze i przyjemniejsze a ich zawartość – teksty, zdjęcia, ankiety, sondy, ale również reklamy – jest lepiej dopasowana do oczekiwań i preferencji każdego użytkownika internetu.
Zobacz cały artykuł | 4021 bajtów więcej | Komentarze

Konkurs ! Wygraj koszulkę z logo serwisu

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym nie musisz wysyłać sms-ów ani znać odpowiedzi na trudne pytania. Każdy może wygrać unikatową koszulkę z logo serwisu www.kulturystyka.org.pl w rozmiarze XL. Wystarczy, że wejdziesz tutaj i w formularzu potwierdzisz chęć udziału w naszym konkursie, który potrwa do 15.10.2009. Życzymy powodzenia i zapraszamy do częstego odwiedzania serwisu, ponieważ konkursów będzie coraz więcej.
Komentarze

Piotr Głuchowski

Piotr Głuchowski to Mistrz Świata w kulturystyce federacji NABBA i w-ce Mistrz Świata federacji IFBB. Piotr występował również w wielu epizodach filmowych. Wielokrotny Mistrz Polski przesyła serdeczne pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających nasz serwis. W dalszej części tego newsa możesz zobaczyć oryginalny autograf Piotra Głuchowskiego jaki złożył na swoim zdjęciu.
Zobacz cały artykuł | 632 bajtów więcej | Komentarze

Oblicz spalane kalorie i idealne proporcje ciała

Dzisiaj mamy do zaproponowania 3 programy, dzięki którym trening stanie się jeszcze łatwiejszy. Twój Dietetyk - Program pozwala kontrolować spożywane kalorie i inne wartości odżywcze, co sprzyja lepszym efektom chudnięcia lub budowie masy mięśniowej. Kaloria - Programik obliczy ilość kalorii spalonych przez Twój organizm podczas różnych rodzajów aktywności ruchowej. King-Size - Programik przelicza jakie powinny być idealne proporcje ciała (klatka, ramie, udo ...), na podstawie wprowadzonego wzrostu i wagi.
Zobacz cały artykuł | 944 bajtów więcej | 21 komentarzy

Życzenia urodzinowe dla Założyciela serwisu.

Z okazji 26 urodzin życzymy Założycielowi serwisu Panu Michałowi Skowrońskiemu dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności każdego dnia, mniej trosk, więcej sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym oraz wytrwania w czołówce serwisów kulturystycznych. Niech te następne lata będą równie owocne jak poprzednie...
Zobacz cały artykuł | 1110 bajtów więcej | 1 komentarz

Życzenia Świąteczno Noworoczne

Każdego dnia, nie tylko od święta,
niech każdy pamięta, że mikołajem
może być każdy z nas.
Dla wszystkich zielonej choinki,
pysznej, pachnącej szynki,
masę prezentów, szczęścia moc,
niech dla wszystkich będzie wystrzałowa
noworoczna, sylwestrowa noc.

Wesołych Świąt i wymarzonej sylwetki w 2009 Roku życzy cała Redakcja serwisu www.kulturystyka.org.pl - Kulturystyka w Najlepszym Wydaniu!
Komentarze
(1) 2 3 »