Fabryka Siły
Treningi Diety Suplementy
Odchudzanie Nastolatek Lifestyle
Motywacja Forum Rekomendacje


Wybierz odpowiednią kategorię:

Sterydy Artykuły

Jak dochodzi do ginekomastii na twojej klatce piersiowej

Dla przeciętnego gościa spod budki z piwem każdy kulturysta o dużych mięśniach i ilości tłuszczu na tyle niskiej, że widać kruchą definicję mięśni, wydaje się być kwintesencją nadużywania sterydów anabolicznych. W rzeczywistości można łatwo odróżnić „polekowych” od „naturalnych” kulturystów po występowaniu pewnych objawów ubocznych, takich jak np. trądzik. Jednakże, jeśli jest on jedynym objawem, może być zaledwie pewną wskazówką, ale nie dowodem na używanie sterydów.
Zobacz cały artykuł | 14368 bajtów więcej | Komentarze

Agresja sterydowa

Sterydy-Agresja. Mimo że pierwsze prace, jakie opublikowano na temat agresji / wściekłości sterydowej były ewidentnie przesadne, istnieją dowody na to, że steroidy anaboliczne rzeczywiście mogą być przyczyną poważnych zaburzeń psychicznych. W „British Journal of Sports Medicine” opublikowano ostatnio pracę (C. J. Cooper, T. D. Noakes, T. Dunne, M. I. Lambert i K. Rochford, „A high prevalence of abnormal personality traits in chronic users of anabolic-androgenoc steroids”, 30:246-50) prezentującą wpływ steroidów na zmiany nastroju. Badane osoby pochodziły z pięciu siłowni w Południowej Afryce. Zostały one poddane testom na zaburzenia osobowości przed i po zastosowaniu wysokich dawek anabolików. W badaniu zastosowano Anapolon, Primobolan S, Depo-Testosterone, Deca-Durabolin, Sustanon, Primobolan Depot, Depotrone, Tribolon i Equipoise.
Zobacz cały artykuł | 4950 bajtów więcej | Komentarze

Jakie sterydy są najlepsze - ranking

Chcesz się dowiedzieć jakie sterydy są dobre? Ta interesująca mapka nadaje oceny środkom dopingującym w różnych kategoriach, w skali od 1 do 10. Oczywiście wszystkie dane są orientacyjne i należy je traktować z przymrużeniem oka. Praktyczny wpływ tych środków na indywidualnego osobnika zależy od bardzo wielu czynników.
Zobacz cały artykuł | 860 bajtów więcej | Komentarze

Jak robić zastrzyki ze sterydów?

Iniekcja - jest to wprowadzenie roztworu bezpośrednio do tkanki za pomocą strzykawki z igłą. Zapewnia ona szybką absorpcję podawanego środka zarówno na bazie oleju jak i wody. Do prawidłowego wykonania iniekcji domięśniowej potrzebne będą...
Zobacz cały artykuł | 3307 bajtów więcej | Komentarze

Jak działa insulina?

Insulina dziata anabolicznie - ułatwia przedostawanie się aminokwasów do mięśni i tym samym pobudza syntezę białek. Ponadto działa synergicznie w stosunku do innych hormonów anabolicznych w organizmie, takich jak testosteron i hormon wzrostu. Część osób uważa, że masywny przyrost masy mięśniowej u niektórych sportowców w ciągu ostatnich lat dokonał się dzięki zastosowaniu kombinacji preparatów insuliny, testosteronu i GH.
Zobacz cały artykuł | 2871 bajtów więcej | Komentarze

"Koksiarze" - film dokumentalny o sterydach

Zdaniem prezesa Polskiego Związku Kulturystyki, Fitnessu i Trójboju Siłowego Pawła Filleborna źródłem zła jest moda, kult ciała oraz media, które kreują zachowania młodych ludzi. Piękne ciało zaczyna się postrzegać jako warunek odniesienia sukcesu. Siłownie w całym kraju są pełne młodych ludzi, którzy patrzą na plakaty ze Schwarzeneggerem i chcą wyglądać jak on - nie po latach ćwiczeń, lecz w kilka miesięcy. Zwłaszcza kiedy spostrzegają, że same ćwiczenia dają mizerne rezultaty. Zaczynają więc szukać rady u kulturystycznych bossów.
Zobacz cały artykuł | 1616 bajtów więcej | Komentarze

Metanabol - skutki uboczne

Przyjmowanie Metanabolu może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń niektórych organów wewnętrznych (np. wątroby, trzustki, nerek), a w następstwie np do: nadciśnienia tętniczego, obrzęków, przeciążenia serca i układu krążenia, łysienia, zmian zapalnych skóry, ginekomastii. W tym artykule dowiesz się jakie skutki uboczne mogą wystąpić podczas i po zażywaniu Metanabolu.
Zobacz cały artykuł | 3073 bajtów więcej | 1 komentarz

Uzależnienie od sterydów

Wiele osób w klubach zadaje mi to pytanie. Są to najczęściej ludzie, którzy rozważają, czy w niedługim czasie po nie sięgnąć. Jestem przeciwnikiem brania tego typu środków, szczególnie przez osoby rekreacyjnie zajmujące się treningiem kulturystycznym. Wiem jednak, że najlepszym sposobem na uświadomienie zagrożeń dla zdrowia płynących z ich zażywania – jest po prostu edukowanie.
Zobacz cały artykuł | 6509 bajtów więcej | Komentarze

Przykre skutki kłucia dupki

Skutki stosowania sterydów są naprawdę poważne. Układ hormonalny można porównać do zegarka. Jedne mechanizmy wpływają na inne itd. Cały ten układ współgra i sprawia, że zegarek cyka w miarę punktualnie. Zażycie sterydów równa się wbiciu w niego gwoździa. Naruszona zostaje cała gospodarka hormonalna kontrolująca przebieg niezliczonych procesów w organizmie człowieka.
Zobacz cały artykuł | 2434 bajtów więcej | Komentarze

Sposób na rozstępy

Rozstępy skórne przytrafiają się najczęściej kulturystom, którzy szybko łapią masę. Oczywiście za sprawą tylko im znanej „suplementacji”. Skóra nie jest przygotowana na 20-kilowy przyrost masy ciała w krótkim czasie i reaguje tak jak nadmuchiwany balon o słabej powłoce.
Zobacz cały artykuł | 2179 bajtów więcej | Komentarze
(1) 2 3 »