Nandrolon

Wysokim anabolicznym efektem Superanabolonu jest wiązanie hamującego, adnrogenicznego komponentu, dlatego obserwowany jest znaczny wzrost w masie muskułów. W tym samym czasie przy dużych …

Na całym świecie produkowany jest cały szereg preparatów opartych na tym związku. Miedzy innymi fenylopropionian nandrolonu, dekanian nandrolonu, heksanian nandrolonu, undekanian nandrolonu, propionian nandrolonu i wiele innych pochodnych.
Jest najlepiej zbadanym sterydem. Nie powoduje rozrostu tkanek płciowych ani nadmiernego owłosienia w takim stopniu jak inne sterydy.
Bardzo popularny w kulturystyce. Jego popularność spowodowana jest tym, że przynosi bardzo dobre rezultaty przy minimalnych skutkach ubocznych.

Wysokim anabolicznym efektem Superanabolonu jest wiązanie hamującego, adnrogenicznego komponentu, dlatego obserwowany jest znaczny wzrost w masie muskułów. W tym samym czasie przy dużych dawkach może być zauważana retencja wody. Bez wątpienia nie jest tak duża jak przy zastrzykach testosteronowych. Można ja wykluczyć poprzez stosowanie Provironu.

Nandrolon magazynuje więcej wody w tkance łącznej, to może chwilowo wpływać na ustąpienie bólów w stawach (bóle w ramionach, łokciach i kolanach). Cierpiący na nie mogą wówczas trenowac bez bólu.
Używany jest głównie do budowania mięśni bardzo dobrej jakości oraz co za tym idzie zdobywania masy.
Optymalne dawki ok. 50 – 150 mg na tydzieą.
Zalecana długość cyklu z Superanabolonem to 3 do 5 tygodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest