NorDerm DermaBolics – super masa i siła !

NorDerm to formuła o działaniu miejscowym zawierająca androgen 19-Nordiol, substancję, która bezpośrednio konwertuje w Nandrolon. Nandrolon uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych sterydów pozbawionych większości skutków ubocznych, który nie konwertuje w DHT lub w inne bardzo androgeniczne hormony, zapewniając duże przyrosty czystej masy mięśniowej bez większych komplikacji.

NorDerm DermaBolics

Podawany miejscowo NorDerm zapewnia lepszą skuteczność w porównaniu z innymi produktami 19-Nordiol przyjmowanymi doustnie, które są nieskuteczne z powodu słabej biodostępności (trawienie przez wątrobę) i ich skłonności do powodowania gwałtownych wzrostów stężenia tego androgenu we krwi. W celu zrównoważenia strat, produkty doustne musza być przyjmowane częściej i w większych dawkach, powodując utratę części androgenów. Przy tym są również niewygodne w dawkowaniu i mają niską efektywność.

Podczas gdy, NorDerm z formułą o wydłużonym czasie działania zapewnia stały poziom androgenów we krwi przez cały dzień, pomagając w budowaniu masy mięśniowej po każdym treningu, długo po tym jak inne produkty przestałyby już działać. Wszystkie aspekty tego nośnika, takie jak stężenie, poziom rozpraszania, składniki pomagające w przenikaniu (DermalAids), zostały starannie dobrane w celu wyprodukowania jak najlepszego środka adrogenicznego o miejscowym działaniu. DermaBolics Carrier Matrix został stworzony w oparciu o lata badań i został poparty doskonałymi rezultatami na całym świecie, większe procentowe stężenie składników wpływa pozytywnie na przyrosty Twojej masy mięśniowej. Używanie tego środka zaoszczędzi Twoje pieniądze i czas spędzony na siłowni.

Dlaczego NorDerm jest najbardziej skutecznym zestawem dostępnym na rynku zawierającym 19-Nordiol?

-Zawiera dwufazową formułę DermaBolics Carrier Matrix
-Charakteryzuje się wydłużonym czasem działania i miejscowym wchłanianiem.

-Zawiera wyjątkową formułę DermalAids, poprawiającą proces wchłaniania.

-Aktywne składniki nie ulegają rozpadowi, ponieważ nie są trawione!

Dla kogo przeznaczony jest NorDerm ?

-Dla mężczyzn szukających sposobu na przyśpieszenie wzrostu mięśni, zwiększenie siły i poziomu energii.

-Dla mężczyzn chcących czerpać korzyści z anabolicznych właściwości NorDerm przy jednoczesnych nieznacznych właściwościach androgenicznych.

-Dla mężczyzn szukających najbardziej skutecznego suplementu zawierającego 19-Nordiol

Sposób użycia:

Od 4 do 6 rozpyleń, raz lub dwa razy dziennie. Trzymaj butelkę około 8 cali (cal=2,5 cm) od ciała spryskaj tors, uda albo górną część ramion. Należy odczekać 2-3 minuty do wyschnięcia. Najlepiej użyć zaraz po uprzedniej kąpieli i wysuszeniu. Nie stosować dłużej niż 4 tygodnie. W przypadku używania produktów DermaBolics trzymaj spryskiwacz 2 3 cali od lekko zgiętej dłoni, rozpyl na dłoń a następnie wetrzyj w skórę. Rozpylanie bezpośrednio na skórę może prowadzić do ulatniania się części substancji, a w konsekwencji do jej utraty.

UWAGA! NIE PRZYJMOWAĆ DOUSTNIE. Produkt łatwopalny. Trzymać z dala od źródła ognia. Przed użyciem tego produktu należy skonsultować się lekarzem. Po zastosowaniu unikać kontaktu ze skórą dziecka. Nie może być przyjmowany prze osoby cierpiące z powodu przerostu prostaty. Produkt ten nie jest przeznaczony dla kobiet i kogokolwiek poniżej 21 lat. Składniki zawarte w tym produkcie, które mogą spowodować skurczenia się jąder i niepłodności u mężczyzn.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-30 °C.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest