Pudzian szuka żony

Mariusz Pudzianowski szuka wybranki swojego życia, oprócz dźwigania ciężarów ma zapał do prac domowych, sprzątania, prania …

Mariusz Pudzianowski będzie swoją dziewczynę nosić na rękach całymi dniami. Dla takiego siłacza to żaden problem. Na razie mistrz dźwiga jednak sztangi, bo jego serce nadal jest wolne. Dziewczyny, macie jeszcze szansę!

Ogromna siła to niejedna zaleta „Pudziana”. To po prostu facet na medal. I nie chodzi tu o trofea naszego mistrza, lecz jego zapał do prac domowych. Najsilniejszy człowiek świata sam sprząta, pierze i zmywa. Z powodzeniem dba o dwa domy, które pobudował w rodzinnej Białej Rawskiej. W jednym mieszka już teraz, a z wykończeniem drugiego czeka na … kobietę swego życia. Bo to ona ma urządzić ich gniazdko!

Tak więc, dziewczyny, zabiegajcie o serce „Pudziana”. Mariusz pozatym, że jest sławny na całym świecie, pozostał skromnym, miłym chłopakiem. Pod górą mięśni kryją się marzenia o spokojnym życiu i rodzinie. Jednym słowem, ideał!

Źródło: „Fakt”

Podziel się z innymi:

Zobacz również

7 komentarze do “Pudzian szuka żony”

 1. anonim

  He Pozdro dla Mariusza i ogromne buziaczki:*:*:*

 2. anonim

  to jak można się z nim skontaktować :)) 😀 :hammer: ???

 3. anonim

  no i jak można się z nimi skontaktować?? 😀 😀

 4. anonim

  Hehe ,czekam na pudziatko ;D

 5. anonim

  Jestem sexi osiemdziesięciolatką. Mam cyca, i Aniela na imie. Jestem nowoczesna, no bo co w końcu kurcze blade. Robie pyszny barszczyk i schabowego a i bigosik mi świetnie idzie. Dobra to ja lece wybierać kiecki ślubne, Seksowne ciuszki itp. Narka, mój Pudzianku.

 6. anonim

  Mariusz jest już moj!!! :hammer: :hammer: :hammer:

 7. anonim

  Nie widziałam większego wariactwa …. naprawde. Rany boskie dajcie facetowi spokój! śmieszni jesteście a to co robicie to żałosne.żenujące…

Skomentuj