Red Burn – Jak działa, kiedy przyjmować

Mało kto jest zadowolony ze swojej wagi i nie chciałby zrzucić kilku kilogramów, wyszczuplając się tu i tam. Mężczyźni zwykle narzekają na przyrost tkanki tłuszczowej na brzuchu, a kobiety na biodrach i udach. Jednak wszystko zależy oczywiście od tego, jak duża jest nadwaga – tłuszcz może się bowiem osadzać wszędzie, nawet na twarzy.

Wciąż panuje kult szczupłej sylwetki, która świadczy o prawidłowym odżywianiu i aktywności fizycznej – słowem, o zdrowym trybie życia. A ponieważ każdy z nas chce pokazać się innym z jak najlepszej strony i czuć się atrakcyjnie, wszyscy pragniemy dosięgnąć tego ideału piękna. Tym bardziej że nadwaga prowadzi do wielu chorób i problemów, między innymi cukrzycy czy miażdżycy. Niestety, schudnięcie nie jest tak proste jak przybranie na wadze – tym bardziej że prowadzimy w większości raczej siedzący tryb życia. Potrzebujemy więc profesjonalnej pomocy – suplementu diety Red Burn! Pomaga on zrzucić zbędne kilogramy, a przy tym dołączana jest do niego zupełnie za darmo dwumiesięczna, opracowana przez profesjonalistów dieta skrojona na miarę, która pomoże osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty! Co warto wiedzieć o Red Burn?

Red Burn – nowoczesny suplement diety
Rynek suplementów diety jest przesycony w każdej dziedzinie – możemy dzięki nim wspierać poprawne widzenie, stan kości czy stawów, piękno paznokci czy włosów i mnóstwo innych rzeczy, w tym także spalanie tkanki tłuszczowej. Suplementy diety nie są lekarstwami i same z siebie niczego nie gwarantują, jednak wspierają wydatnie osiągnięcie celu, przyspieszając przemianę materii, regulując trawienie, a także wspomagając spalanie tłuszczu. Red Burn wyróżnia się na tle innych produktów, ponieważ jest nowoczesną mieszanką niezwykłych składników – ekstraktów roślinnych, mikroelementów i witamin. Dzięki temu działa kompleksowo, pomagając schudnąć nawet 7 kilogramów w ciągu 1 miesiąca!

Red Burn to produkt marki FITLABS – znanego producenta, posiadającego duże doświadczenie na rynku i z tego względu świetnie wiedzącego, jakie są potrzeby konsumentów. FITLABS tworzy swoje suplementy diety we współpracy z fachowcami z wielu różnych dziedzin – dietetykami, farmaceutami, lekarzami. Przy tym wciąż prowadzi badania dotyczące nowych składników, jakie można by zastosować w mieszankach, dlatego powstanie Red Burn poprzedziło mnóstwo testów i jest to produkt w pełni bezpieczny, mimo że istnieje kilka przeciwwskazań do jego stosowania (między innymi ciąża i karmienie piersią).

Red Burn – unikalna mieszanka o wielkiej mocy

Suplement diety Red Burn posiada wielką moc działania, dzięki czemu silnie wspomaga proces odchudzania oraz pomaga zachować zdrowie układu pokarmowego. Przy tym posiada pozytywne skutki uboczne, z racji na fakt, że wiele jego składników wspiera nie tylko funkcjonowanie układu trawiennego, lecz również układ nerwowy, zdrowie skóry, włosów czy paznokci. Można więc poprawić swoje samopoczucie, a to także ma decydującą rolę w procesie odchudzania. Zyskując pewność siebie, mamy większą motywację do działania, podczas gdy gorsze samopoczucie i wygląd prowadzą do zapuszczenia się, zajadania stresów i w efekcie powodują tycie.

W składzie Red Burn znalazły się następujące elementy (podane wartości to ilość danego składnika w 1 kapsułce produktu Red Burn, przy czym dziennie zaleca się przyjmować 4):

– ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy, w tym synefryna (83,34 mg);

– ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego, w tym kapsaicyna (50 mg);

– ekstrakt z ziela pokrzywy (40 mg);

– ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (40 mg);

– ekstrakt z kory wierzby białej (40 mg);

– ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (40 mg);

– ekstrakt z ziela bacopy drobnolistnej (30 mg);

– ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (20 mg);

– Bioperine – ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, w tym piperyna (3,51 mg);

– chrom (40 µg);

– biotyna (50 µg);

– witamina B6 (1,4 mg);

– cynk (6 mg);

– L-tyrozyna (50 mg).

Red Burn – informacje o działaniu i efektach
Red Burn jest suplementem diety, który przyczynia się do przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej, a także regulacji pracy wielu narządów w układzie pokarmowym. Pomaga zrzucić nawet 7 kilogramów w ciągu miesiąca!

Do tego przyczynia się również dodana do niego dwumiesięczna dieta, opracowana przez dietetyków sportowych i klinicznych, która jest każdorazowo układana na podstawie podanych przez Ciebie parametrów i dopasowana indywidualnie do Twoich preferencji. Dwa miesiące z racjonalnym żywieniem pod ciągłą opieką specjalistów zapewnią Ci równomierne palenie tkanki tłuszczowej oraz systematyczne ugruntowanie efektów odchudzania dzięki okresowi stabilizacji po miesięcznej suplementacji.

Produkt Red Burn ma mnóstwo właściwości, które pochodzą od zawartych w nim składników, i które warto choć krótko opisać:

Ekstrakty roślinne – najbardziej warte uwagi są liczne, roślinne ekstrakty, które zawiera. Wśród nich znajduje się ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy, który ułatwia kontrolę wagi. Bierze udział w metabolizmie lipidów, ale prócz układu pokarmowego, ma także wpływ na układ nerwowy, działając odprężająco, rozluźniająco, przeciwlękowo. Pomaga się zrelaksować i dobrze wyspać. Zawiera też synefrynę, która jest termogenikiem. Podobne działanie do niej – jako termogenik – posiada również kapsaicyna, zawarta w ekstrakcie z owoców pieprzu kajeńskiego. Prócz ochrony DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym oraz zwiększeniem utleniania węglowodanów, pieprz kajeński pomaga w utrzymaniu masy ciała po odchudzaniu – chroni przed wystąpieniem efektu jo-jo. Wśród ekstraktów roślinnych godny uwagi jest także wyciąg z ziela pokrzywy, który ma działanie przeciwzapalne, wspomaga zdrowie układu kostno-stawowego, zdrowie serca, żył i układu oddechowego. Zapewnia zdrowie układu moczowego i pomaga mu właściwie pracować, a przy tym pomaga zachować ładną skórę, włosy oraz paznokcie. Wśród innych ekstraktów roślinnych można wyróżnić:

– ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego, który zwiększa wydalanie wody przez nerki, wpływa na metabolizm tłuszczów i dodaje energii;

– ekstrakt z kory wierzby białej, który wpływa na równowagę hormonalną i pomaga utrzymać w zdrowiu stawy;

– ekstrakt z korzenia różeńca górskiego, który jako adaptogen pomaga stymulować układ nerwowy, ma właściwości utleniające i wspomaga sprawność fizyczną oraz kondycję;

– ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego, który obniża poziom cukru we krwi, pobudza wydzielanie żółci przez wątrobę, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie żołądka i zwiększa wydalanie wody przez nerki.

Mikroelementy – wśród mikroelementów, które zawiera Red Burn, znajduje się chrom oraz cynk. Ten pierwszy jest częstym składnikiem suplementów diety wspomagających odchudzanie. Bierze udział w prawidłowym metabolizmie makroskładników oraz pomaga utrzymać prawidłowe stężenie glukozy we krwi. Cynk zaś między innymi wpływa na metabolizm witaminy A, węglowodanów, makroskładników oraz kwasów tłuszczowych.

Witaminy – w Red Burn znajdziemy witaminę B6 i biotynę (czyli witaminę B7). Ta pierwsza ma mnóstwo zalet, w tym między innymi wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego i prawidłowe pozyskiwanie energii w procesach metabolicznych. Biotyna zaś odpowiada za metabolizm energetyczny oraz metabolizm makroskładników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest