Robert Burneika – “Hardcore’owy Koksu”

Robert to kulturysta, który urodził się na Litwie, a obecnie jest obywatelem Stanów Zjednoczonych. Tak moi drodzy to Litwin, nie Polak. Jedyne co łączy go z Polską to jego żona, która pochodzi z naszego pięknego kraju. Sam Robert, co widać po filmach, ma bardzo luźny stosunek do świata i potrafi śmiać się sam z siebie. Zobacz Roberta Burneike w akcji !

Robert Burneika pewnie to nazwisko zna już cały świat, jeśli jednak nie to wystarczy rzucić hasło “hardkorowy koksu”. W ciągu kilku miesięcy człowiek ten stał się hitem internetu.

Robert to kulturysta, który urodził się na Litwie, a obecnie jest obywatelem Stanów Zjednoczonych. Tak moi drodzy to Litwin, nie Polak. Jedyne co łączy go z Polską to jego żona, która pochodzi z naszego pięknego kraju. Sam Robert, co widać po filmikach ma bardzo luźny stosunek do świata i potrafi śmiać się sam z siebie. Poczucia humoru mu nie brakuje. Warto zauważyć, że filmików na YouTube wciąż przybywa. Fanów Burneiki jest coraz więcej i więcej.

Powstał nawet remix piosenki Barbra Steisand pod nazwą jakże znajomą – Nie ma Lipy! W jego treningach nie odstępują go Double Blast, Rocket Fuel oraz jego kanister z amino juice. Czemu Robert jest tak popularny? Z pewnością z powodu dużego poczucia humoru jak i bajecznego akcentu.

A na potwierdzenie, że hardkorowy koksu jest popularny w całej Polsce warto dodać, że parodiował go Tede. W późniejszych filmikach Robert odpowiedział raperowi. A co odpowiedział ? Tego nie będziemy zdradzać 🙂 Na próbkę dla tych którzy jeszcze nie widzieli Roberta w akcji przedstawiamy filmik oraz remix wcześniej wspomnianego utworu Barbra Sterisand. zapraszamy również do biografi roberta wraz ze wszystkimi wymiarami i osiągnięciami !

Robert trenuje Bicepsy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest