Sexy sylwetka

Każda dziewczyna marzy o idealnej, seksownej sylwetce. Jest wiele sposobów na pracę nad własnym wyglądem, od kupowania drogich kosmetyków, poprzez zabiegi kosmetyczne, na operacjach plastycznych koącząc. Jednak zdecydowanie jedną z najlepszych i najprostszych metod na poprawienie sylwetki jest trening na siłowni i zajęcia fitness.

Co powinna zrobić kobieta, aby podobać się facetom ?? Jak podaje psychologia, o trwałości związku między kobietą i mężczyzną decyduje, mimo wszystko, charakter i dopasowanie mentalne, jednak na decyzję o pierwszym kontakcie największy wpływ ma pierwsze wrażenie. A jeśli nie będzie pierwszego kontaktu, co tu mówić o dłuższej znajomości. Na co zatem zwracają uwagę mężczyźni podczas pierwszego spotkania z nieznajomą kobietą? Nad czym warto popracować? Przede wszystkim należy zająć się pośladkami. ponad 60% panów twierdzi, że zwraca przede wszystkim uwagę na zgrabne i jędrne pośladki. Moda również ma w tym swój udział. Seksowne prześwitujące spodnie i majteczki – stringi z pewnością przyciągną wzrok niejednego pana. Kolej na nogi. Co prawda ciepłe dni są największą okazją do podziwiania zgrabnych nóg, jednak warto o nie dbać przez cały rok.

Piękne i długie nogi, to coś, co faceci lubią najbardziej. Jak stwierdzają sondaże, nogi muszą być opalone i długie. Krótkie spódniczki pomagają eksponować wdzięki zgrabnych nóg. Co jednak zrobić zimą ?? Cóż, dla paą, które mimo mrozu chcą pokazać swoje wdzięki, zawsze pozostają długie płaszcze i grube rajstopy. Jednak także zimą można zaprezentować swoje walory. Figura nie koączy się na nogach a raczej na nich się zaczyna. Zimą można eksponować pozostałe atuty – szczupłą talię, biust i twarz. Twarz jest najbardziej postrzeganą częścią ciała. Jak dowodzą specjaliści do spraw komunikowania interpersonalnego, twarz w blisko 80% decyduje o kontakcie i zawarciu znajomości. Wyznacznikami „ładnej buzi” jest jej symetryczna budowa. Liczy się tutaj rozmieszczenie koci policzkowych, wielkość oczu i wydatność ust.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest