Siłabolin

Charakteryzuje się on bardzo dobrymi właściwościami anabolicznymi, a co za tym idzie jest to bardzo dobry środek na masę i siłę. Daje przyrosty porównywalne z omnadrenem…

Substancja czynna siłabolinu jest etylostrenol.

W odróżnieniu od większości sterydów, które sa produkowane w innych celach niż te, w jakich wykorzystują je sportowcy, siłabolin jest specjalnym preparatem opracowanym i zoptymalizowanym z myślą właśnie o sportowcach, a w szczególności o kulturystach. Jest to preparat bardzo popularny w Rosji (jak u nas omnadren) a tam jak wiadomo swego czasu nad dopingiem pracował cały przemysł.

Charakteryzuje się on bardzo dobrymi właściwościami anabolicznymi, a co za tym idzie jest to bardzo dobry środek na masę i siłę. Daje przyrosty porównywalne z omnadrenem, lecz przy znacznie lepszej jakości mięśni i przy mniej wyrażonych działaniach ubocznych. Dobra praktyka jest stosowanie siłabolinu wraz z jakimś testosteronem. Może to być prolongatum, testoviron, sustanon lub inny. Właśnie w połączeniu z testosteronem siłabolin daje maksymalne działanie anaboliczne.
Początkującemu kulturyście w zupełności wystarczy 1ml siłabolinu co 4-5dni. Nieco bardziej zaawansowani powinni zmniejszyć odstępy czasowe pomiędzy zastrzykami do 2-3 dni. Okres stosowania nie powinien być dłuższy niż 6 tygodni, gdyż po tym okresie nie występuje już tak silne działanie anaboliczne.

1 komentarz do “Siłabolin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest