Tabele kalorii – orzechy

Orzechy

K – Kalorie, B – Białko, T – Tłuszcz, W – Węglowodany

 KBTW
Dynia pestki556,0024,5045,8018,00
Kasztany jadalne196,003,401,9041,20
Len, nasiona500,0024,5031,0035,00
Mak niebieski478,0020,1042,9024,70
Migdały572,0020,0052,0020,50
Orzech kokosowy335,003,4033,5015,20
Orzechy arachidowe560,0025,7046,1019,20
Orzechy laskowe640,0014,4063,0014,90
Orzechy macadamia703,007,5073,004,00
Orzechy nerkowca595,0017,7045,6029,40
Orzechy para670,0013,6066,803,60
Orzechy pekan703,009,3072,004,40
Orzechy pistacjowe589,0020,5048,5025,00
Orzechy włoskie645,0016,0060,3018,00
Orzeszki cashew571,0017,2042,2030,50
Orzeszki pinii674,0013,0060,0020,50
Płatki arachidowe520,0013,0028,0054,00
Sezam, nasiona632,0023,2059,9010,00
Słonecznik, nasiona561,0024,4043,7024,60
Wiórki kokosowe606,005,6063,2027,00

Tabele kalorii – Produkty zbożowe
Tabele kalorii – Mięso, wędliny, drób
Tabele kalorii – Warzywa
Tabele kalorii – Owoce
Tabele kalorii – Przetwory mleczne i jajka
Tabele kalorii – Ryby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest