Tabele kalorii – owoce i przetwory owocowe

Zobacz ile kalorii zawierają różne rodzaje owoców

Owoce i przetwory owocowe

K – Kalorie, B – Białko, T – Tłuszcz, W – Węglowodany

 KBTW
Acerola, surowa16,000,200,202,60
Agrest41,000,800,2011,80
Ananas54,000,400,2013,60
Ananas, plastry w syropie84,000,400,1021,00
Arbuz36,000,600,108,40
Awokado160,002,0015,307,40
Banan95,001,000,3023,50
Banany, suszone360,003,801,1088,80
Bez czarny, owoce54,002,601,706,50
Brzoskwinia46,001,000,2011,90
Brzoskwinie w syropie73,000,400,1018,20
Cherymoja (anone)63,001,500,3013,60
Cytryna36,000,800,309,50
Czarne jagody45,000,800,6012,20
Czarne jagody, mrożone45,000,800,6012,20
Czereśnie61,001,000,3014,60
Daktyle, suszone277,002,000,4074,00
Dzika róża, owoce89,002,000,7018,70
Dżem ananasowy, niskosłodzony157,000,200,1038,60
Dżem brzoskwiniowy, niskosłodzony155,000,500,1038,30
Dżem jagodowy, niskosłodzony153,000,300,2038,20
Dżem morelowy, niskosłodzony157,000,400,1038,80
Dżem pomarańczowy, niskosłodzony159,000,300,1039,20
Dżem śliwkowy, niskosłodzony153,000,300,1037,90
Dżem śliwkowy, wysokosłodzony251,000,300,1062,10
Dżem truskawkowy, niskosłodzony153,000,300,2037,80
Dżem truskawkowy, wysokosłodzony252,000,300,2062,30
Dżem wiśniowy, niskosłodzony154,000,400,2037,50
Dżem wiśniowy, wysokosłodzony252,000,400,2061,70
Dżem z czarnych porzeczek, niskosłodzony152,000,500,1039,60
Dżem z czarnych porzeczek, wysokosłodzony251,000,500,1063,90
Dżem z owoców kiwi, niskosłodzony154,000,400,2037,80
Figi, suszone290,003,601,2078,00
Figi, świeże77,000,800,3019,10
Granaty74,000,700,6016,70
Grejpfrut36,000,600,209,80
Gruszka54,000,600,2014,40
Gujawa38,000,800,6011,90
Jabłka, suszone238,002,102,1062,30
Jabłko46,000,400,4012,10
Jarzębina słodka, owoce85,001,50b.d.18,00
Jeżyny, surowe54,001,401,0012,40
Kaki (persymona)70,000,600,3016,00
Kiwi56,000,900,5013,90
Kumkwat, surowy64,000,600,3014,60
Liczi (śliwa chińska)75,000,900,3017,00
Limonka, surowa39,000,502,401,90
Malinojeżyny, surowe64,001,1015,00
Maliny29,001,300,3012,00
Maliny, mrożone29,001,300,3012,00
Mandarynki42,000,600,2011,20
Mango67,000,500,3017,00
Marakuja (passiflora), surowa63,002,400,409,50
Melon36,000,900,308,40
Mirabelki67,000,700,2015,00
Morele47,000,900,2011,90
Morele, suszone284,005,401,2072,20
Morwa, całe owoce38,001,30b.d.8,10
Nektarynka48,000,900,2011,80
Oliwki zielone, konserwowe125,001,4012,704,10
Owoce opuncji (figa kaktusowa)38,000,800,707,10
Papaja41,000,600,1011,10
Pomarańcza44,000,900,2011,30
Porzeczki białe33,001,000,2013,10
Porzeczki czarne35,001,300,2014,90
Porzeczki czarne, mrożone35,001,300,2014,90
Porzeczki czerwone31,001,100,2013,80
Powidła śliwkowe214,001,000,2053,00
Poziomki33,000,800,508,30
Rodzynki, suszone277,002,300,5071,20
Syrop truskawkowy264,000,200,1065,00
Śliwki45,000,600,2011,70
Śliwki bez pestek, mrożone45,000,600,2011,70
Śliwki z pestką, suszone267,003,501,2068,90
Truskawki28,000,700,407,20
Truskawki, mrożone28,000,700,407,20
Winogrona69,000,500,2017,60
Wiśnie47,000,900,4010,90
Wiśnie bez pestek, mrożone47,000,900,4010,90
Żurawina49,000,600,7011,70

Tabele kalorii – Produkty zbożowe
Tabele kalorii – Mięso, wędliny, drób
Tabele kalorii – Warzywa
Tabele kalorii – Przetwory mleczne i jajka
Tabele kalorii – Ryby
Tabele kalorii – Orzechy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest