Tabele kalorii – produkty zbożowe

Produkty zbożowe

K – Kalorie, B – Białko, T – Tłuszcz, W – Węglowodany

 KBTW
Bagietki francuskie283,008,701,7059,20
Bułeczki do hot-dogów341,009,507,5059,80
Bułka tarta347,009,701,9077,60
Bułki grahamki252,009,001,7056,10
Bułki i rogale maślane327,008,505,9061,00
Bułki mieszane, z cebulą284,007,903,5058,40
Bułki mleczne314,009,204,5060,30
Bułki owsiane304,009,304,5058,40
Bułki pszenne zwykłe273,008,101,5057,70
Bułki pszenne zwykłe, z serwatką277,008,801,6058,00
Bułki sojowe315,0010,104,0061,10
Bułki szwedki272,007,601,3058,80
Bułki wrocławskie294,008,004,4056,60
Chałki zdobne333,007,807,0060,80
Chleb baltonowski251,007,001,5054,80
Chleb beskidzki248,007,501,7055,70
Chleb chrupki353,008,702,4078,90
Chleb ekstrudowany pszenny381,009,205,2078,30
Chleb ekstrudowany żytni383,008,206,1078,60
Chleb graham221,008,301,7048,70
Chleb mazowiecki254,007,601,4055,00
Chleb mieszany jasny, rodzynkowy261,005,801,4058,60
Chleb mieszany pytlowy, z cebulą259,005,703,6054,20
Chleb mieszany razowy, z bakaliami247,007,203,9051,40
Chleb mieszany sitkowy, z ziarnami242,008,003,0050,50
Chleb mieszany, słonecznikowy240,006,804,5048,90
Chleb mieszany, z płatkami owsianymi238,007,002,3054,20
Chleb mieszany, z soją226,007,102,7049,20
Chleb mleczny256,007,701,5055,30
Chleb nałęczowski248,006,601,3055,30
Chleb poleski247,007,102,1054,50
Chleb praski248,006,601,3055,30
Chleb pszenny257,008,501,4054,30
Chleb pszenny tostowy262,007,404,5048,00
Chleb pszenny, z ziarnem pszenicy223,008,301,8049,50
Chleb wiejski245,006,901,3054,00
Chleb wielkopolski254,006,701,5056,60
Chleb zakopiański261,007,701,5056,90
Chleb zwykły248,006,101,3056,30
Chleb żytni jasny243,003,801,3057,40
chleb żytni jasny mleczny258,004,601,8059,10
Chleb żytni mieszany z otrębami207,006,301,5042,10
Chleb żytni pełnoziarnisty225,006,801,8053,80
Chleb żytni pytlowy240,004,401,5056,20
Chleb żytni razowy213,005,901,7051,20
Chleb żytni razowy litewski224,006,601,7052,60
Chleb żytni razowy na miodzie225,005,601,6054,00
Chleb żytni razowy wytrawny217,007,001,7050,80
Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem226,007,803,5048,70
Chleb żytni razowy, ze śliwką228,005,301,6054,30
Chleb żytni sitkowy220,005,401,5053,00
Chleb żytni staropolski225,004,501,4052,10
Chleb żytni śrutowy i pełnoziarnisty195,007,301,2038,80
Chleb żytni wileński218,004,401,5052,20
Chrupki kukurydziane352,008,903,0078,90
Ciabatta298,008,703,6058,70
Kajzerki296,008,403,6058,60
Kasza gryczana336,0012,603,1069,30
Kasza jaglana346,0010,502,9071,60
Kasza jęczmienna, perłowa327,006,902,2075,00
Kasza jęczmienna, pęczak334,008,402,0074,90
Kasza manna348,008,701,3076,70
Kasza owsiana326,009,907,1055,70
Kuskus356,0014,201,2068,70
Maka żytnia, typ 2000301,008,102,2074,00
Makaron bezjajeczny364,0011,001,6077,60
Makaron bezjajeczny z semoliny367,0010,701,4079,40
Makaron czterojajeczny391,0013,203,4078,30
Makaron dwujajeczny373,0012,002,6076,80
Makaron dwujajeczny z semoliny374,0011,902,4077,80
Makaron pełnoziarnisty343,0015,003,0064,00
Mąka gryczana pełna354,0011,702,7070,70
Mąka jęczmienna338,009,203,0064,70
Mąka jęczmienna pełnoziarnista348,0010,601,9072,00
Mąka kukurydziana337,005,903,0078,00
Mąka orkiszowa348,0013,401,8072,70
Mąka owsiana363,0012,905,9068,10
Mąka pszenna, typ 1850309,0011,902,3070,00
Mąka pszenna, typ 500343,0010,101,2074,00
Mąka pszenna, typ 550344,0010,501,6073,00
Mąka pszenna, typ 750341,0011,601,8071,30
Mąka ryżowa348,007,200,7079,20
Mąka z pszenicy durum354,0012,301,2073,70
Mąka żytnia, typ 1400310,007,102,2075,30
Mąka żytnia, typ 580330,005,101,5078,50
Mąka żytnia, typ 720327,005,901,7077,40
Müsli czekoladowe399,0010,0011,5063,80
Müsli owocowe bez cukru363,0010,708,8060,20
Müsli z owocami suszonymi325,008,403,4072,20
Müsli z rodzynkami i orzechami375,0011,5012,7062,90
Orkisz362,0015,404,1070,70
Otręby pszenne185,0016,004,6061,90
Otręby żytnie176,0018,004,3016,30
Pieczywo tostowe305,008,104,7058,80
Pieczywo tostowe, grahamowe273,007,504,2053,80
Płatki jęczmienne355,009,803,6079,40
Płatki kukurydziane363,006,902,5083,60
Płatki kukurydziane z miodem i orzechami387,006,405,1082,60
Płatki otrębowe, słodzone cukrem243,0012,003,0042,00
Płatki owsiane366,0011,907,2069,30
Płatki pszenne351,009,003,0081,00
Płatki żytnie343,006,403,2082,60
Proso372,0013,604,4071,20
Pumpernikiel240,005,902,0058,20
Quinoa335,0013,805,0058,50
Ryż biały344,006,700,7078,90
Ryż brązowy322,007,101,9076,80
Ryż dziki338,007,002,0073,00
Ryż preparowany361,006,301,6084,10
Semolina346,0010,101,3075,00
Skrobia kukurydziana353,000,200,0088,50
Skrobia pszeniczna345,000,500,2085,40
Skrobia ryżowa350,000,900,4084,40
Słone precelki226,007,101,8045,30
Strucle tureckie322,007,702,8067,40
Stucle wrocławskie303,008,904,8056,90
Szarłat (Amarantus)370,0015,808,8056,80
Zarodki pszenne323,0027,509,4045,50
Ziarno pszenicy306,0011,102,4070,50
Ziarno żyta301,007,902,2074,20

Tabele kalorii – Mięso, wędliny, drób
Tabele kalorii – Warzywa
Tabele kalorii – Owoce
Tabele kalorii – Przetwory mleczne i jajka
Tabele kalorii – Ryby
Tabele kalorii – Orzechy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest