Thermal PRO – najlepszy spalacz tłuszczu!

Przy codziennym stosowaniu produktu Thermal Pro (np 2 x dziennie codziennie przy dietach redukcyjnych) po tygodniu czasu odczuwalny efekt pobudzający, osłabia się natomiast efekt termogenny cały czas się utrzymuje. Oznacza to, że nawet kiedy już nie odczuwamy pobudzenia termogeneza ciągle trwa a tkanka tłuszczowa ulega rozpadowi.

Thermal Pro dostępny dzisiaj na rynku nie zawiera Efedryny – a zatem to już nie to samo i efekty mogą być niezadowalające.

Ze swojej strony polecam ANIMAL CUTS

Kliknij i przeczytaj ponad 40 opinii zadowolonych klientów, oto jedna z nich:

“Polecam. Jestem po pierwszej puszce i spadłem 6,5 kg. Środek bardzo skuteczny – zanim zacząłem go stosować – schudłem już 12 kg, także Animal Cuts nie miał “łatwego zadania” a mimo to ponad 6 kilo spadłem.”

Animal Cuts
OPIS
Spala tkankę tłuszczową w ekspresowym tempie
Zmniejsza apetyt i poprawia nastrój
Intensywnie pobudza
Usuwa nadmiar wody z organizmu
Zwiększa termogenezę

Animal Cuts to naukowo opracowana formuła, której celem jest pomoc w szybkim spalaniu tłuszczu i odwodnieniu. Skład został dobrany przez grono specjalistów z zakresu odżywiania i suplementacji. Co więcej, ze względu na zaawansowany skład Animal Cuts został stworzony z myślą o określonej grupie osób – o zawodnikach startujących w kulturystyce.

Animal Cuts zawiera kilka mieszanek, z których każda działa w inny sposób.

Jedna przyspiesza przemianę materii, nasila uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z tłuszczu podskórnego, przestawia organizm na spalanie tłuszczu jako głównego źródła energii i w efekcie – spala tłuszcz, obniżając jego poziom, dzięki czemu mięśnie stają się bardziej widoczne, lepiej wyrzeźbione, twardsze i prążkowane. Tylko niski poziom tłuszczu gwarantuje zwycięstwo w zawodach!

Druga mieszanka z kolei usuwa nadmiar nagromadzonej wody zewnątrzkomórkowej, która gromadzi się pod skórą. Niestety, spalanie tłuszczu to nie wszystko – jeśli mięśnie mają być widoczne, niezbędne jest wydalenie z organizmu zalegającej wody podskórnej.

Trzecia mieszanka znacznie poprawia koncentrację, dzięki czemu można bardziej skupić się na treningu. Animal Cuts został stworzony dla osób, których celem jest jak najszybsze spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się nagromadzonej wody podskórnej.

————————–

Jeżeli chcesz możesz oczywiście być królikiem doświadczalnym i kupić Thermala, wybór należy do Ciebie ….

Thermal PRO 120 kapsułek

Najsilniejszy i najskuteczniejszy Spalacz Tłuszczu jaki kiedykolwiek wynaleziono na Świecie.

1 opakowanie to do 12 kg Tłuszczu mniej…

1 kapsułka zawiera:

Ma Huang Extract 8% 250mg (co daje 20 mg skoncentrowanych alkaloidów efedryny)
Caffeine USP 200mg
White Willow Bark (Salix alba) 75mg
Cayenne (40.000 SCU) 50mg
Ginger Root 50mg

Thermal Pro z powodzeniem można stosować również w połączeniu z Thyroid boosterami takimi jak:

T3 z SAN Tyrocuts SAN

Inne najskuteczniejsze stacki termogenne produkowane na Świecie to:

Hydroxytrim 210 cap Zenalean 120 cap TiGHT+Vaso PRO Dyma-burn Xtreme

Wszystko o Thermal PRO

Czym jest Thermal PRO ?

Thermal PRO jest najsilniejszą mieszanką termogennych extraktów ziołowych współdziałających ze sobą synergicznie które powodują rozpad tkanki tłuszczowej na wiele różnych sposobów.

Sięgając po raz pierwszy po Thermal PRO należy:

– Upewnić się że nie jest się uczulonym na aspirynę i jej pochodne.

– Czy wypicie bardzo mocnej kawy nie powoduje u nas złego samopoczucia. (kofeina)

– Czy nie cierpimy na bardzo wysokie ciśnienie krwi.

Preparat najrozsądniej zacząć przyjmować w dawce 1 kapsułki dziennie w celu zaobserwowania wrażliwości i reakcji swojego organizmu !

Stosowanie:

1) W celu pozbycia się dużej ilości tkanki tłuszczowej i zredukowania apetytu przez osoby otyłe:

(1 dzień: TYLKO 1 kapsułka w celu zaobserwowania reakcji !)

2-3 x dziennie po 1 kapsułce ze szklanka wody przed posiłkami.

2) W celu profilaktycznego zwalczania tkanki tłuszczowej oraz dla pobudzenia i poprawienia wydolności na treningu:

1 x dziennie po 1-2 kapsułki ze szklanka wody na 30 minut przed treningiem. (Tylko w dni treningowe ! – aby za każdym następnym razem odczuwać silne pobudzenie !)
Produkt ten jest bardzo silnie pobudzający co razem ze wszystkimi korzyściami możemy wykorzystać przy naszym Ciężkim treningu, walce z ciężarami i tak potrzebnej nam koncentracji.

Ci którzy używają tego produktu w celu maxymalizacji intensywności swoich treningów powinni na trening wybrać się z butelką niegazowanej wody mineralnej oraz z drugą butelką rozpuszczonego carbo lub napoju elektrolitycznego z rożnymi frakcjami cukrów.

Carbo proszę zacząć popijać poczynając od 30-45 minuty waszego treningu w celu sukcesywnej podaży cukrów prostych i elektrolitów (Wtedy utrzymujemy bardzo wysoką energię oraz koncentracje nawet jeżeli za nami już 90 min ciężkiego treningu)

Thermal pro powoduje duże uwalnianie się waszych zapasów zmagazynowanego glikogenu do krwi – stad wasza niesamowita energia. Po 30-45 min zapasy te zostają w dużej mierze już uszczuplone i aby zachować dobre samopoczucie, energie i koncentracje (mózg pracuje na cukrze) zaleca się wtedy popijanie rozcieńczonego carbo, które w przypadku braku może być zastąpione słodkim sokiem owocowym.

UWAGA: Ze względu na kilkukrotnie zwiększenie wydolności organizmu oraz brak symptomów zmęczenia. Produkt ten nie może być stosowany na Meczach, Zawodach czy Olimpiadach. Daje on bowiem większe możliwości oraz znaczne przekroczenie naturalnych ograniczeń swojego organizmu, zarówno fizycznych jak i psychicznych, dlatego uznawany jest jako substancja niedozwolona. I startowanie po zażyciu Thermal PRO które daje dużą przewagę nad przeciwnikiem sklasyfikowane jest jako NIEETYCZNE !

3) W celu wysokiego podniesienia koncentracji i jasności umysłu – przy uczeniu się do egzaminu:

1-2 kapsułki godzinę po obfitym posiłku zawierającym węglowodany proste i złożone (np ryż ze smażonymi jabłkami)

Mózg nasz pracuje na cukrze, Thermal PRO pobudza Centralny Układ Nerwowy oraz powoduje wzmożoną podaż cukru dzięki czemu mózg nasz zwiększa swoja moc obliczeniową niczym procesor z TURBO doładowaniem – skoncentrowani wykorzystujemy to do szybkiego przyswajania wiedzy, jasnego myślenia i kojarzenia faktów. Stan ten utrzymuje się przez około 4 godziny i w tym też okresie nie odczuwamy najmniejszego zmęczenia.

4) W celu zabezpieczenia się przez symptomami zmęczenia oraz senności (KIEROWCY wyruszający w nocna trasę !)

W przypadku odczuwania senności i znużenia jazdą należy zażyć 1-2 kapsułki wraz z gorącym napojem (kawa, herbata)

Thermal PRO zniweluje zmęczenie oraz senność, spowoduje bardzo dobra koncentracje, wyostrzenie zmysłów oraz poprawi vitalność i trzeźwość umysłu.

5) W celu Podniesienia Libido i ochoty na Sex podczas prowadzenia bardzo stresującego i męczącego życia codziennego.

1 kapsułka Thermal PRO + 5mg Yohimbiny HCL

Mieszanka ta działa pobudzająco oraz relaksująco redukując stres poprzez oddziaływanie na neurotransmitery w naszym mózgu. Może wywoływać również u niektórych krótkie, przejściowe stany euforyczne. Ze względu na lepsze krążenie, pobudzenie, redukcje stresu oraz wyostrzenie zmysłów dotyku jak i polepszeniu przepływu wszelkich bodźców. Jest to obecnie jeden z najlepszych afrodyzjaków. UWAGA: działanie tej mieszanki utrzymuje się do 4 godzin !

6) W celu ułatwienia oddychania i dotlenienie organizmu – osoby chore na astmę oskrzelową.

Pomimo że Thermal PRO powoduje rozszerzenie oskrzeli, ułatwia oddychanie i przyczynia się do dużo lepszego dotlenienia organizmu a tym samym działa korzystnie dla osób chorych na astmę, nie należy przyjmować Thermala bez uprzedniej konsultacji ze swoim lekarzem dlatego iz może on działać synergicznie z przyjmowanymi lekarstwami i efekt może być za mocny !

Informacje dla osób stosujących Thermal PRO celem pozbycia się dużych ilości tkanki tłuszczowej:

Przy codziennym stosowaniu produktu (np 2 x dziennie codziennie przy dietach redukcyjnych) Po tygodniu czasu odczuwalny efekt pobudzający osłabia się natomiast efekt termogenny cały czas się utrzymuje. Oznacza to że nawet kiedy już nie odczuwamy pobudzenia. Termogeneza ciągle trwa a tkanka tłuszczowa ulega rozpadowi.

Przy stosowaniu Thermal Pro samego lub tez z Thyroid Boosterem proszę nie redukować drastycznie ilości spożywanych kalorii – koncentrujcie się raczej na jakości waszych posiłków i łączeniu pokarmów a nie na ich redukcji.

Przy stosowaniu Thermal Pro zaleca się stosowanie dużej ilości płynów – najlepiej z elektrolitami oraz uzupełnianie mikro i makroelementów a w szczególności Wapna.

Thermal Pro proszę nie przyjmować w stanie kiedy organizm jest głodny i zapasy glikogenu są na wyczerpaniu (tzn np nad czczo po 8 godzinnym śnie) ponieważ preparat może spowodować niedobór cukru we krwi, drżenie rak niepokój i ogólne złe samopoczucie. Jeżeli natomiast decydujemy się na zażycie Thermala podczas gdy nasz organizm jest głodny – możemy to robić zaraz przed posiłkiem.

W przypadku jakiegokolwiek złego samopoczucia stosując ten preparat ratunkiem jest słodki sok lub napój elektrolityczny lub tez rozpuszczone carbo.

Ponieważ Thermal Pro zawiera silnie pobudzające związki – proszę unikać stosowania preparatu w godzinach wieczornych. W innym przypadku możecie mieć kłopoty z zaśnięciem. (Wyjątek – kierowcy, którzy robią to specjalnie)

W przypadku jakichkolwiek niepożądanych objawów i stanów złego samopoczucia lub jakiejkolwiek nietolerancji ze strony naszego organizmu – proszę odstawić preparat.

W przypadku zażywania Thermal Pro w celu pozbycia się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej i zrzuceniu wagi czyli przyjmując dawkę preparatu 2-3 x dziennie – proszę stosować preparat nie dłużej niż miesiąc czasu. Po odpowiedniej przerwie kuracje można powtórzyć.

W przypadku stosowania Thermal PRO w celach pobudzających lub profilaktycznym spalaniu tkanki tłuszczowej (tylko w dni treningowe przed treningiem) produkt można bezpiecznie przyjmować do 3 miesięcy. Później należy zrobić co najmniej 2 tygodniową przerwę.

Kulturyści stosujący Thermal Pro wraz z połączeniem go z Thyroid Boosterem – w celu uzyskania maxymalnej rzeźby mięśnia i pozbycia się wody podskórnej, dla maxymalizacji swoich starań zobligowani są do zwiększenia podaży najwyższej jakości białka (np Xtreme Pro Whey lub Xtreme PRO 90) oraz substancji antykatabolicznych takich jak aminokwasy całodzienne, glutamina czy HMB.

Thermal Pro jest bardzo silnym preparatem, wydajnym jak i również bardzo skutecznym – proszę niniejszym o rozsądne obchodzenie się z tym produktem.

Osoby o bardzo wysokim ciśnieniu – proszę skonsultować się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem takiej kuracji.

Nie zaleca się stosowania preparatu osobom, które maja źle samopoczucie po wypiciu mocniejszej kawy.
Thermal Pro zawiera również kofeinę.

Staki ECA wraz z Thyroid Boosterami to jedyne skuteczne preparaty przy stosowaniu których tkanka tłuszczowa rozpuszcza się w oczach.

Ze względu na swoja skuteczność produkty te stały się stosowane masowo i często bywały przyjmowane w o wiele większych dawkach niż zalecane co wywołało pewne kontrowersje na rynku w USA.

Zbyt duże dawki tych preparatów mogą wywołać niepożądane efekty uboczne dlatego jeszcze raz prosimy o nie przedawkowywanie preparatów.

Górna bezpieczna granica przyjmowania Thermal Pro to 4 kapsułki dziennie MAX.

Thermal Pro nie wchodzi w żadne interakcje z hormonalnymi środkami antykoncepcyjnymi !

UWAGA: W przypadku zbyt gwałtownej utraty tkanki tłuszczowej należy zmniejszyć dawkę o połowę !

Osoby młode poniżej 18 roku życia nie powinni zażywać tego preparatu.

W przypadku przyjmowania Thermal PRO w okresie dojrzewania, lub będąc na cyklu sterydowym. Pobudzenie wywołane przez ten produkt wraz z wysokim poziomem testosteronu we krwi może prowadzić do zachowań agresywnych !

Thermal PRO nie należy stosować z alkoholem !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest