Trec – Syn-Plex 85+

SYN-PLEX 89+ jest multiproteinowym kompleksem najwyższej jakości białek typu instant, kreatyny, kazeiny oraz peptydu L-glutaminy. Białka użyte do produkcji tej odżywki należą do najbardziej efektywnych białek naturalnego pochodzenia.

SYN-PLEX 89+ jest multiproteinowym kompleksem najwyższej jakości białek typu instant, kreatyny, kazeiny oraz peptydu L-glutaminy. Białka użyte do produkcji tej odżywki należą do najbardziej efektywnych białek naturalnego pochodzenia. W 100 g SYN-PLEX 89+ zawiera: izolat białka serwatki 90% – WPI (38g), koncentrat białka serwatki 80 % – WPC (34g), kazenian wapnia 93% (9g), albuimnę białka z jaja 82% (6g). Dla uzyskania maksymalnego efektu anabolicznego, preparat zawiera dodatkowo kreatynę (7g) oraz peptyd L-glutaminy (2g).

Każda frakcja w/w białek charakteryzuje się innym czasem absorbcji (wchłaniania). Dlatego też jest to idealny preparat do stosowania w okresie kilkugodzinnej przerwy w jego dostarczaniu, co ma miejsce podczas snu i przy nieregularnych posiłkach. Aminokwasy zawarte w SYN-PLEX 89+ uwalniają się systematycznie w odpowiedniej dawce nawet przez 6 godzin, blokując w ten sposób pojawienie się negatywnego procesu katabolicznego (rozpadu mięśni) na długi okres.

Spożycie preparatu zapewnia:
– efektywną budowę masy mięśniowej
– przyrost siły i wytrzymałości
– wysoką koncentrację aminokwasów rozgałęzionych, glutaminy i kreatyny działających anabolicznie
– działanie antykataboliczne, dzięki utrzymaniu odpowiednich zapasów glutaminy w mięśniach
– podwyższony poziom aktywności hormonu wzrostu, którego ilość zwiększa się proporcjonalnie do ilości i jakości spożywanego białka
– zwiększoną odporność systemu immunologicznego organizmu

SYN-PLEX 89+ wytwarzany jest przez amerykaąskie labolatorium Main Street Ingredients.

Sposób użycia:

Zalecana dawka dzienna to około 60g-90g. Preparat należy stosować w dawkach podzielonych 2-3 razy dziennie pomiędzy posiłkami po 30g. Jedną z porcji należy spożyć bezpośrednio przed snem. Jednorazową dawkę należy dokładnie rozmieszać w 250 ml wody używając shakera lub miksera. (1 łyżka stołowa = 15g preparatu).

Skład w 100g:
– Izolat białka serwatki 90% – WPI (38g)
– Koncentrat białka serwatki 80 % – WPC (34g)
– Kazenian wapnia 93% (9g)
– Albuimna białka z jaja 82% (6g)
– Monowodzian kreatyny (7g)
– Peptyd L-glutaminy (2g)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest