Zakłady na żywo na e-sporty

Segment zakładów sportowych nadal szybko się rozwija, przyciągając coraz więcej nowych graczy. Polscy bukmacherzy oferują dość dobre kursy na większość linii w trybie przedmeczowym, jak również dają podwyższone kursy w trybie Live. To właśnie ten rodzaj zakładów cieszy się ostatnio coraz większą popularnością!

Obstawiaj zakłady na żywo na e-sporty

Zakłady internetowe Live z roku na rok zyskują na popularności, między innymi dzięki postępowi technologicznemu oraz kursom podwyższonym. O ile jednak obstawianie tradycyjnych sportów opłaca się czasem zwłaszcza w trybie przedmeczowym, o tyle gry komputerowe są zbyt dynamiczną dyscypliną, która zmusza graczy do trzymania ręki na pulsie i bacznego śledzenia tego, co dzieje się w grze!

Zakłady na żywo na e-sporty zaczęły cieszyć się szczególnym zainteresowaniem podczas wielkich mistrzostw takich jak – The International, ale dzięki regularnym bonusom od polskich bukmacherów, zakłady na tę dyscyplinę stały się jedną z najpopularniejszych oraz stworzyli bezpośrednią konkurencją nawet dla piłki nożnej!

Stosunkowo nowa dyscyplina dla bukmacherów – eSport, przyniosła bukmacherom miliony nowych graczy z całego świata. A ci, którzy byli tylko fanami gier komputerowych, wzbogaciły się dzięki obstawieniu zakładów na żywo!

Jaka jest różnica między zakładami na żywo i przedmeczowymi?

Gry komputerowe naprawdę stały się nowym trendem czasów współczesnych. Jednak nie musisz być profesjonalnym graczem, aby również zarabiać na eSporcie. Teraz, dzięki firmom bukmacherskim, oglądanie ulubionych gier jest łatwe i dostępne do wzbogacenia się, nawet dla początkującego gracza! Ale najpierw dowiedzmy się – jaka jest różnica między zakładami na żywo i przedmeczowymi?

Główna różnica polega oczywiście na tym, że zakłady Live są obstawiane bezpośrednio podczas meczu, w przeciwieństwie do zakładów PreMatch, które gracze robią przed rozpoczęciem meczu. Jest to oczywiście korzyść dla gracza:

– Prawidłowa prognoza

Rozgrywki w eSporcie toczą się w dość szybkim tempie, dlatego zakłady na żywo pomogą Ci racjonalnie ocenić sytuację i dokonać trafnych przewidywań.

– Podwyższone kursy

W przeciwieństwie do PreMatch, bukmacherzy dają wyższe kursy zwłaszcza na zakłady live

– Inne benefity dla gracza

Obstawiając zakład przed wydarzeniem, gracz obstawia zgodnie z linią wypracowaną przez analityków. Zakłady na żywo dają graczowi możliwość bezpośredniej rywalizacji z pracownikiem bukmachera, który prowadzi mecz i wystawia kursy.

Wskazówki dotyczące obstawiania meczów e-sportowych na żywo

Zakłady bukmacherskie eSport, choć są dość dochodowe, ale wymagają od gracza odpowiedniej uwagi oraz minimalnych umiejętności i wiedzy. Przygotowaliśmy wskazówki dotyczące obstawiania meczów e-sportowych na żywo, które mogą Ci pomóc!

  1. Stawiaj zakłady dokładnie na tę dyscyplinę, w której jesteś najsilniejszy. Twoja wiedza o drużynach, bohaterach w grze niesie za sobą fundamentalny sukces!
  1. Zwróć szczególną uwagę na wybór bohaterów, których dokonują obie drużyny. eSport bukmacher może dać wyższe kursy nawet dla drużyny prowadzącej, która wybrała słabsze postacie. W CS:GO mapa terenu odgrywa istotną rolę.
  1. Przeanalizuj poprzednie mecze obu drużyn i zwróć uwagę na nastrój i motywację przeciwników.

Podsumowanie – jakie wnioski warto wyciągnąć?
Po popularyzacji dyscyplin komputerowych, świat zakładów bukmacherskich rzeczywiście stał się bardziej pożądany. Zakłady eSportowe stały się nie tylko dobrą formą rozrywki, ale naprawdę lukratywną dziedziną wartą poznania dla każdego, kto chce na tym zarabiać! W podsumowaniu chcielibyśmy podać tylko kilka wskazówek

– Zawsze stawiaj świadomie

– Dokładnie przestudiujcie drużyny i grę – to w krótkim czasie przyniesie Cię ogromny sukces!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest