Zawody Kulturystyczne Herkules 2017 wyniki, zdjęcia

Wczoraj odbył się kolejny “Herkules”. Ponad 300 widzów oklaskiwało nie tylko kulturystów, ale również osoby zasłużone dla „Herkulesa”. Specjalne podziękowania za wkład w organizację tej imprezy otrzymali: jego pomysłodawczyni Agnieszka Łukasiewicz-Żelazna oraz wieloletni sędziowie kunickich zawodów: Wiesław Siwek, Arkadiusz Kempiński i Lesław Michalski. Zobacz wyniki oraz zdjęcia.

Zawody kulturystyczne Herkules 2017

Frekwencja na scenie kunickiego GOKiS-u zaskoczyła organizatorów i arbitrów, którzy byli zmuszeni zarządzić półfinały w dwóch z czterech kategorii wagowych.

Wśród juniorów najlepszy był Sebastian Metych z Sandow Śrem. W kategorii wagowej do 80 kg najlepszy był Jacek Kędra z Paco Lublin, kategorii do 90 kg Piotr Borecki z Olimpu Zabrze, a w kategorii pow. 90 kg Rafał Tasiemski reprezentujący Sandow Śrem. W kategorii OPEN zwyciężył Tasiemski, który pokonał Kędrę i Boreckiego.

Organizatorem „Herkulesa” jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach. Puchary i medale wręczał już tradycyjnie wójt gminy Zdzisław Tersa.

Ta impreza już na stałe wrosła w kunicki kalendarz sportowy. Cieszę się, że w tym roku cieszyła się taką frekwencją. Zarówno na scenie, jak i na widowni – podsumował jubileuszowego „Herkulesa” gospodarz kunickiej gminy.

Warto dodać, że poza kunickim samorządem, sponsorem imprezy był legnicki klub Fit Arena, który ufundował atrakcyjne nagrody, zarówno dla zawodników, jak i dla publiczności.

Foto Natalia Kuźniar GOKiS Kunice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest