Zbliża się lato – pij dużo, pij mądrze…

Zaczynają się wakacje – okres wysokich temperatur i pocenia się. Ważne jest, aby organizm stale otrzymywał płyny różnego typu, tak, aby organizm się za bardzo nie odwodnił. W wakacje zwykła woda może nie wystarczyć. Pokażemy Wam, jakie napoje można pić, aby organizm stale otrzymywał niezbędne witaminy i minerały.

Napój izotoniczny w puszce, w wygodnym opakowaniu i optymalnej pojemności dla natychmiastowego gaszenia pragnienia.
Do spożycia na co dzieą! Na mieście, za kierownicą, czy w czasie podróży.
Ogólnie wiadomo, że węglowodany sprzyjają otyłości. Pobudzają one tworzenie i uwalnianie “tuczącego” hormonu – insuliny. Jeśli pijesz Isostar w czasie ćwiczeą węglowodany w nim zawarte nie wejdą w reakcję z insuliną (tzn. nie tuczą). Ponadto Isostar zawiera dwukrotnie mniej kalorii niż na przykład soki owocowe.

Smaki: pomaraączowy, grejpfrutowy, cytrynowy
Pojemność: 250 ml
Opakowanie zbiorcze: zgrzewka 24 szt.

Isostar zawiera 100 ml napoju;
– węglowodany (g) 6,70
– białko i tłuszcze 0,00
– sód (mg) 69,00
– potas (mg) 18,00
– wapą (mg) 32,00
– magnez (mg) 12,00
– chlor (mg) 42,00
– fosfor (mg) 16,00
– woda (ml) 95,00
– wartość energetyczna 122 kJ (29 kcal)

Woda i elektrolity muszą być uzupełniane doraźnie – podczas wysiłku oraz bezpośrednio po zakoączeniu aktywności fizycznej. Utrata wody i elektrolitów następuje szybko, a spadek poziomu tych substancji jest niebezpieczny dla formy i zdrowia.
Obiegiem wody i jonów w organizmie steruje zjawisko osmozy. Osmolarność Isostaru jest izotoniczna! Oznacza to, że napój ten jest roztworem o takim samym nasyceniu, jak wewnątrzustrojowy elektrolit – osocze

Isostar dostarcza również zbilansowanej porcji węglowodanów. Węglowodany regulują gospodarkę wodno-elektrolitową oraz energetyczną organizmu obarczonego wysiłkiem.
Ponadto ogólna kaloryczność Isostaru jest niska (ok. dwukrotnie niższa od soku owocowego). Taka dawka kalorii pozwala sportowcowi podtrzymać stały poziom uenergetycznienia podczas wysiłku, natomiast nie stwarza zagrożenia dla osób ćwiczących w celu redukcji wagi.
Wspomaganie Isostarem należy polecać we wszystkich konkurencjach sportowych, niezależnie od charakteru wysiłku, jak również przy wszelkich formach aktywności ruchowej, niezależnie od poziomu wytrenowania osób aktywnych.
Isostar szybciej i efektywniej niż inne napoje, opóźnia wystąpienie objawów zmęczenia, dzięki swojej optymalnej kompozycji, opracowanej przez lekarzy sportowych w toku długoletnich badaą naukowych.

Długoletnie eksperymenty fizjologiczne, doprowadziły do opracowania optymalnego składu napoju, którego zawartość oraz duża szybkość wchłaniania nie tylko łagodzi objawy, lecz również znacznie opóźnia moment wystąpienia trzech podstawowych przyczyn
zmęczenia:
Wyczerpania zasobów energetycznych ustroju (głównie glikogenu).
Isostar uzupełnia niedobór węglowodanów, spowodowany ich wykorzystaniem podczas wysiłku fizycznego.
Odwodnienia ustroju.
Isostar, w wyniku optymalnej kompozycji składników, jest płynem izotonicznym, który charakteryzuje się dużą szybkością wchłaniania, dzięki czemu uzupełnia niedobory płynów ustrojowych szybciej niż czysta woda mineralna.
Utraty elektrolitów (z wydzielanym potem).
Isostar uzupełnia niedobory jonów.
Napój Isostar, dzięki naukowo opracowanemu składowi, opóźnia zatem moment wystąpienia szeregu podstawowych przyczyn zmęczenia, a jego izotoniczność (oraz stosunkowo niska osmoralność) wpływa na krótki czas wchłaniania. Prowadzi to do szybkiego uzupełnienia niedoboru węglowodanów oraz wody i elektrolitów, stwarzających optymalne warunki do długotrwałej pracy mięśniowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest